"Enter"a basıp içeriğe geçin

Beykoz BUDERUS Kombi Tamir Servisi

Yaşam alanlarındaki ısınma ihtiyaçlarının karşılanması açısından günümüzde kombi cihazları yaygın olarak tercih edilmeye başlandı. Gelişmiş teknolojisiyle tasarruflu, hijyenik ve kaliteli bir ısınma sağlayan kombi teknolojisinde ise birinci sınıf kalitesiyle Buderus markası öne çıkıyor. Buderus kombi modellerinin yüksek verimliliği, düşük tüketim özellikleri sıklıkla tercih edilmesine neden oluyor.

Yaygın olarak kullanılan Buderus markalı kombi cihazlarına yönelik her türlü profesyonel servis hizmeti ihtiyaçları ise uzun yıllardır dinamik bir şekilde sağlanmaktadır. İstanbul Buderus Servisi tarafından tüm Buderus markalı kombi cihazlarına ilişkin tam donanımlı servis altyapısıyla periyodik kombi bakımı, kombi arıza onarımı ve yanı sıra kombi kurulum hizmetleri sağlanmaktadır.

Teknoloji söz konusu olduğundan gelişimin devam etmesi oldukça normaldir. Dolayısıyla kombi gibi son derece gelişmiş bir teknoloji ürünü için servis hizmeti sağlanıyor ise mutlaka o alandaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek çok önemlidir. Beykoz Buderus Servisi, hem bu gelişmeleri yakından takip ediyor hem de servis altyapısına entegrasyonunu başarılı bir şekilde sağlamaktadır.

Üstelik tüm teknikerlerinin en yeni Buderus teknolojisine sahip kombi modellerinin çalışma prensibi ve yanı sıra olası arızaları konusunda düzenli eğitim seminerlerine katılımlarını sağlamaktadır. Dolayısıyla Türkiye’de yaygın olarak kullanılan Buderus kombiler için servis merkezine gelen her bir arıza başvurusunun hiçbir şekilde yanıtsız bırakılmaması ve en yüksek kalitede çözüm desteği alabilmesi sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır