"Enter"a basıp içeriğe geçin

Beykoz Profilo Teknik Servis Merkezi

Beyaz eşya cihazları modern toplum yaşantımız içerisinde artık çok önemli bir rol üstleniyor. Her evin ilk alınması gereken ürünlerinin başında dahi kendisine yer bulan beyaz eşya ürünleri ile ilgili olarak günümüzde her türlü sorun için mutlaka profesyonel destek alınması gerekiyor. Teknik bilgi ve donanım yeterliliğine sahip olmayan kişilerin müdahaleleri daha ciddi problemlere neden olabileceği gibi hayati riskte teşkil edebilir.

Bu yüzden Profilo Servis merkezimiz sertifikalı ve tecrübeli teknikerlerden oluşan kadrosu ile uzun yıllardır Profilo markalı beyaz eşyalarınızdaki arızalar için servis hizmeti vermektedir. Profilo Teknik Servisi firmamızda, Profilo markalı tüm beyaz eşya cihazlarınızla ilgili olarak gelen arıza başvurularınızı 7/24 kesintisiz olarak servis iletişim numaralarımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sabit ve cep telefonu numaralarını kullanarak “444 78 56” numarasını çevirmeniz yeterlidir. Hafta boyunca tecrübeli ve teknik bilgi donanımına sahip olan çağrı merkezi personellerimiz taleplerinize yanıt vermektedir.

Profilo markalı beyaz eşya cihazı modellerinde ise üstün teknoloji, geniş fonksiyonlar ve şık tasarımlara yer veriliyor. Bu şekilde geniş özellikler gibi pek çok farklı özelliği ile kaliteli bir kullanım sunan cihazdaki teknik sorunlara uygun koşullarda müdahale edilmelidir. Profilo beyaz eşya ürünlerindeki ileri teknoloji ürünü olan cihazlar ve parçalar son derece hassastır. Bu mekanizmaların onarım sonrasında da stabil performansla uzun süreli olarak çalışma gerçekleştirebilmesi için ilk günkü kalitesini koruması gerekir. Bunun için Profilo Servis Beykoz merkezimizde 1 yıl garantili olacak şekilde orijinal Profilo yedek parçalarla onarım sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır