"Enter"a basıp içeriğe geçin

Beyoğlu Fakir Süpürge Servisi

Yaşam alanlarında teknolojinin getirmiş olduğu konfor ile artık en yüksek hijyen standartları en basit şekilde yakalanabiliyor. Bu konuda özellikle ev hanımlarının en önemli yardımcısı olan Fakir elektrik süpürgeler son derece yaygın şekilde kullanılıyor. Güçlü çekim gücü sayesinde tek geçişte en inatçı kirlerin dahi temizlenmesine yardımcı oluyor. Ergonomik tasarımı ve zengin aksesuarları ile her alanda temizliği en rahat şekilde yapabilmeye yardımcı oluyor. Böyle gelişmiş teknolojisi ile dikkat çeken Fakir elektrikli süpürgelerdeki teknik sorunların en uygun şekilde çözüme kavuşturulabilmesi amacı ile Fakir Teknik Servis merkezinde teknolojisiyle uyumlu bir altyapı kullanılıyor.

Beyoğlu Fakir Servis hizmetleri kapsamında tüm Fakir elektrikli süpürge modelleri için arıza onarım ve bakım hizmetleri sunulabilmektedir. Sürekli gelişen Fakir teknolojisini yakından takip ederek, servis merkezi altyapısına entegrasyonunu gerçekleştiren servis merkezi tarafından dünya standartlarına uygun arıza onarım çalışması gerçekleştiriliyor. Tüm teknikerleri içinde düzenli olarak gerçekleştirilen eğitim seminerleri ile en güncel teknolojisine dair de bilgi ve tecrübeye sahip olmaları sağlanıyor.

Yeni nesil teknolojiye sahip olan Nilfiks elektrikli süpürgelerde hem arıza onarım hem de genel bakım işlemleri en hassas şekilde gerçekleştirilmektedir. Yerinde servis hizmetinin uygulandığı Fakir Süpürge Servis merkezi hizmetlerine 7/24 iletişim numaralarından ulaşılabilmektedir. Haftanın her günü kolayca 444 76 58 numarasından Fakir süpürge servisinin müşteri hizmetlerine ulaşarak, her konuda bilgi alabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır