"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dyson Teknik Servis Güngören

Günümüzün en fazla ön plana çıkan markalarından biri olan Dyson özellikle elektrik süpürgesi modelleriyle dikkat çekici bir yapıya sahiptir. Dyson elektrik süpürgelerinde zaman içinde çeşitli durumlardan kaynaklı olarak arızalar görülebilir. Kullanıcı hatası, yanlış kullanım veya bakım ihmalleri arızaların görülmesini kolaylaştırır. Bu tarz dönemler içinde temizlik rutinlerini aksatmamak için elektrik süpürgesinin acil olarak tamir edilmesi gerekir. Dyson Teknik Servisi bu konuda yardımınıza koşarken elektrik süpürgesinde görülen arızanın büyüklüğünün önemi olmadan kısa sürede soruna çözüm almanıza imkan sağlar.

Tamiri söz konusu olmayan cihaz parçalarının da Dyson Servis Güngören tarafından değiştirilmesi gündeme gelecektir. Parça değişiminde garanti veren Dyson servisi değiştirmiş olduğu parçalarda arıza olması halinde bir yıllık süre boyunca ücretsiz onarım sağlar. Arıza çözümü ve cihaz bakımı işlemlerinin yapılması için servis talebinde bulunmak yeterli olacaktır. Bunun için yapılması gereken şey ise 444 78 56 numarasını arayarak servis talebi oluşturmaktır. Dilediğiniz her an ulaşabileceğiniz numaraya aynı zamanda cihazla ilgili sorularınıza cevap bulabilmek içinde ulaşabilirsiniz.

Dyson marka elektrik süpürgesinde ortaya çıkan performans sorunları, cihazın eskiye nazaran gürültülü çalışması, cihazın kötü koku yayması, cihazın çalışma sırasında toz üflemesi gibi durumlarda servise danışmak büyük bir önem taşır. Ayrıca arıza tamiri ve bakımı işlemleri cihazın kısa yoldan kullanım ömrünün artmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle kullanıcıların dikkate alması gereken konular arasında bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır