"Enter"a basıp içeriğe geçin

Electrolux Teknik Servis İstanbul

Uluslararası beyaz eşya devlerinden Electrolux’ un beyaz eşya ürünlerini kullanan tüketiciler, her zaman profesyonel servis hizmetine gereksinim duyabilmektedir. Ürünler kaliteli ve gelişmiş teknoloji barındırıyor olsa da çeşitli sebeplerle arızalar meydana gelebiliyor. Türkiye’ de Electrolux markalı tüm beyaz eşya ürünleri için hızlı, güvenilir ve kaliteli servis desteğini profesyonel servis firmamızla uzun yıllardır sunuyoruz. Electrolux Servis merkezimizde, Electrolux markasının üstün teknolojisine uygun standartlardaki altyapımız ve bu teknolojileri yakından tanıyan teknik ekiplerimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler sağlamaktayız.

Tüketicilerin Electrolux markalı tüm beyaz eşya ürünlerinde karşılaşabilecek arızalanmalar ve sorunlar için her zaman hazırda bulunan ve teknik teçhizat yönünden tam teşekküllü gezici teknik araçlarımız ile gelen tüm arıza bildirimlerine Electrolux Servis Sultanbeyli olarak hızlı ve etkin bir şekilde yanıtlar sunuyoruz.

Böylelikle tüketicinin ürününde karşılaştığı arızalanmadan dolayı yaşayabileceği mağduriyetlerin en kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturarak, cihazlarını yeniden ilk günkü performans ve kalitesinde kullanabilmesi sağlanabilmektedir. Her zaman en yeni Electrolux teknolojilerini yakından takip eden Electrolux Servis merkezimizde cihazların kaliteli ve dayanıklı bir şekilde arıza onarım hizmetlerinden yararlanabilmesini istiyorsanız arızalanan Siemens markalı cihazlarınız için en kısa süre içerisinde haftanın her günü kesintisiz hizmet sunan 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, ürününüze ilişkin arıza bildirim ve sorun şikayetlerinizin bildiriminde bulunabilirsiniz. Kısa sürelerde uzman ekiplerimiz 1 yıllık garantili olacak şekilde yerinde arıza onarım müdahalelerini yerine getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır