"Enter"a basıp içeriğe geçin

İstanbul Altus Teknik Servis Merkezi

Beyaz eşya ürünlerinde arıza onarım çalışmalarının süratli yapılması gün içerisinde sıkça kullanılan en elzem ürünlerden birisi olması nedeniyle çok önemlidir. Altus Teknik servis firmasında da tüm beyaz eşya ürünlerinin arıza onarım işlemleri son derece süratli şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle de gelişmiş teknolojiye sahip olan Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi tüm beyaz eşya ürünlerindeki teknik arızaların kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlayacak kaliteli servis altyapısı ve dinamik ekip bulunuyor.

Altus Tamir Servis merkezinde uzman teknikerler tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda ileri nesil teknoloji standartları oluşturuluyor. Altus markalı beyaz eşya ürünlerindeki teknik arızalar için Altus markasının gelişmiş teknolojisinde uzmanlığı ve deneyimi bulunan ekip tarafından gerekli olan müdahaleler gerçekleştiriliyor. Özellikle de gelişmiş teknolojiye sahip olan beyaz eşya ürünlerindeki teknik arızalar yerinde servis hizmeti kapsamında gerçekleştirilmektedir. Tüm arıza onarım aşamalarında profesyonel uzman teknikerler tarafından tüketicilere her aşamasında detaylı olarak bilgilendirme sağlanmaktadır.

Altus Tamir Servis merkezinde alanında akademik düzeyde eğitime sahip olan uzman ve tecrübe sahibi teknikerler görev almaktadır. Bu uzmanlar tarafından Altus markalı beyaz eşya ürünlerindeki tüm teknik problemler ne kadar komplike olursa olsun kaliteden ödün vermeden en kısa zaman dilimleri içerisinde onarılmaktadır. Üstelik tüm onarım işlemleri veya gerçekleştirilen parça değişim işlemleri Altus servis firması bünyesinde 1 yıl geçerli olacak şekilde garanti desteği de sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır