"Enter"a basıp içeriğe geçin

İstanbul BUDERUS Kombi Tamir Servisi

Buderus Servis İstanbul firması uzun yıllardır siz değerli Buderus markasına ait kombi kullanıcılarına en doğru ve kaliteli bir şekilde kombi bakım, onarım ve montaj hizmetleri vermeye devam etmektedir. Alanında uzmanlaşmış, bilgili ve profesyonel bir kadroya sahip olan Buderus Kombi Servis kadrosu her geçen gün kendisini geliştirip geri dönüşler ile de başarısının üzerine başarı eklemektedir. Teknik servis Buderus marka kombi kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz demeden çalışmalar yapıp en doğru ve güvenli hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Yılların vermiş olduğu deneyim ile kombinizde meydana gelen arızaları çok kısa sürede tespit edere, arızanıza karşı en uygun çözümü uygulamaktadır. Ayrıca sadece hizmet öncesi değil, vermiş olduğu hizmet sonrasında da saygıdeğer müşterilerine olan ilgi, alaka devam etmektedir. Bu, onarım işleminin sonunda teknik desteğe devam etmesi ile de kanıtlanmıştır. Buderus Kombi Servis onarım ya da yedek parça değişimi için 1 yıl süreyle de garanti sağlamaktadır. Ayrıca servis tarafından yapılan parça değişimlerinde birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini hep önplanda firma, siz değerli Buderus marka kombi kullanıcılarına daima önem veriyor. Bu da firmayı rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız 444 78 56 numaralı telefondan ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

WEB ADRESİ: https://www.buderus-servis.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır