"Enter"a basıp içeriğe geçin

İstanbul İmmergas Profesyonel Kombi Bakımı

Kombi cihazları sayesinde artık yaşam alanlarında hem ısınma hem de sıcak su ihtiyaçları bir arada karşılanabiliyor. Bu özellikleri vesilesiyle de kombi cihazları tüm yıl boyunca yoğun şekilde kullanılıyor. Bu durum kombilerde arızaların yanı sıra bakım ihtiyacını da elzem hale getiriyor.

Özellikle yıl boyunca sürekli yoğun şekilde kullanılan kombi cihazlarında zamanla su ve doğalgaz kalıntıları tıkanmalara neden oluyor. Bu duruma eşlik toz vb. faktörlerde performans kayıplarına neden olabiliyor. İşte bu tip sorunların verimsiz kombi kullanımına neden olabileceğinden bölge genelinde profesyonel kombi yıllık bakım işlemleri İmmergas Servis İstanbul tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kombi cihazlarının periyodik olarak bakım ve kontrollerinin yapılması hem daha verimli hem de daha güvenli bir kullanım gerçekleştirilmesini sağlar. Her ne kadar İmmergas’ın gelişmiş teknolojisine sahip olsa da İmmergas markalı kombi modelleri içinde mutlaka yıllık bakımın yapılması gerekir.

İmmergas Servis Bağcılar merkezi tarafından uygulanan bakım işlemleri yaygın olarak yapıldığı şekliyle kesinlikle yüzeysel değildir. Kombi cihazında yer alan tüm teknik parçalar ve yanı sıra tesisat bağlantıları ile ilgili olarak kapsamlı bir temizlik işlemi uygulanır.

Gerekli olan teknik parçalar için bakım ve özel testlerin uygulanması ile kombide ilk günkü verimliliğin ve dayanıklılığın sağlanmasına önem gösteriliyor. Bu titiz çalışma anlayışı ve tüketici dostu hizmet yaklaşımı ile servis merkezi tüm İmmergas kombi bakımı işlemlerinde bölge genelinde sıklıkla tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır