"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kartal Nilfisk Süpürge Servis Merkezi

Elektrikli Süpürge konusunda oldukça kaliteli ürünler sunan ve bizden de tam puan almayı başaran Nilfisk’in hem ıslak hem kuru halı yıkama hizmeti veren ürününü satın aldık.

Nilfisk Servis Kartal – Garantili Hizmetin Adresi!

Uzun süredir bu ürünü kullanıyoruz ancak henüz bakım hizmeti almak aklımıza gelmedi diyebiliriz ta ki ürün sorun çıkarana kadar. Geçtiğimiz günlerde servis firması aramak için bir hayli vakit harcadık ancak sonunda kaliteli bir firma bulduk ve ürünümüz eski haline kavuştu. Düzenli bakım yaptırmadığımız için ve çok fazla kullandığımız için haliyle ürün artık yeter dedi ve sorun çıkarmaya başladı.

Servis firmalarından çok fazla hazzettiğimi söyleyeme çünkü parayı aldıktan sonra ürünle ilgili sorunlara çok fazla ilgi göstermiyorlar ve sorularınıza da cevap vermekten kaçınıyorlar ancak Nilfisk Servisi bu konuda ön yargılarımızı yıkmayı başardı ve sorunsuz ürün teslimatı ile de memnuniyetimizi arttırdı. Firmadan aldığımız hizmetten fazlasıyla memnun kaldık ve 1 yıl garanti belgesi ile de güven tazeledik diyebiliriz.

Nilfisk marka tüm ürünlerde hizmet verdiklerini söylediler, eğer sizler de kaliteli bir firma arıyorsanız bu firmayı tercih edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve detayları öğrenmek isterseniz firma ziyaretlere açık olduğunu belirtiyor ve web siteleri aracılığı ile de gerekli bilgileri sunuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır