"Enter"a basıp içeriğe geçin

Maltepe Rowenta Süpürge Servisi

Rowenta elektrik süpürgesi modelleri ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dayanıklı ve üstün performanslı ürünlere sahip olan marka uzun süreli kullanımda bile memnuniyet garantisi veriyor. Rowenta marka elektrik süpürgelerinde zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar görülebilir. Bakımların planlı bir şekilde yapılmaması, kullanıcı hataları ve çeşitli teknik nedenler cihazlarda arıza görülmesini kolaylaştırmaktadır.

Bu tarz süreçlerde yanınızda olacak Rowenta Servisi servis sürecinin en kolay hale gelmesine yardımcı olur. Cihazın eski performansına geri dönmesine neden olacak servis cihazla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü arızaya etkili çözümler üretmektedir. Bunun için tek yapılması gereken şey ise müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunmaktır. Günün her anı istediğiniz zaman Rowenta servisine ulaşarak servis talebinde bulunabilir, servisin etkili çalışmasından sonra cihazı eski veriminde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Rowenta Servis Maltepe tamir sürecinde atılan her adımla ilgili tarafınıza bilgi vermektedir. Onay alınmadan tamir işlemine geçilmez. Tamiri söz konusu olmayan cihaz parçalarının da servis aracılığıyla değişimi söz konusu olacaktır. Değiştirilen parça bir yıllık süre boyunca servisin garantisi altındadır. Bu süreç içinde değişimi sağlanan cihaz parçasında herhangi bir arıza meydana gelirse, Rowenta Servisi tarafından değişimi ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Bu bakımdan ilgili tüm soru işaretlerinin geride bırakılmasını sağlayan servis her daim yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır