"Enter"a basıp içeriğe geçin

Özel Airfel Kombi Servis 7-24 Hizmetinizde!

Kombiler yaz ya da kış aylarında kullanıcıların kurtarıcısı haline gelmiştir çok uzun yıllardan beri kullanılan bu ürünlerin her geçen gün yeni modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullanımı kolay olan ancak bakım ve onarımı zorlaşan kombiler zaman zaman arızalar verebilmektedir. Bunların nedeni ise kombilerin bakımlarının gerekli dönemlerde yapılmamasıdır. Airfel marka kombiler de yine arıza veren ürünler arasında yer almaktadır. Uzun yıllardan beri kombi üreticiliği yapan Airfel farklı modelleri ile de bilinmektedir.

İstanbul genelinde yaşayan ve Airfel marka kombi kullanımı sağlayan müşteriler kombileri arızalandığında kaliteli hizmet veren bir servisle karşılamamaktadır. Bu durumda ise Airfel Servis İstanbul devreye girmekte ve bu marka kombileri kullanan kişilerin kurtarıcısı haline gelmektedir. Bakım ya da onarım konusunda talepte bulunan kişiler Airfel Servisi ile iletişim kurarak randevu talebi oluşturabilmekte ve ürünlerinin bakımını ya da onarımını da çok kısa vadede kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Müşteriler 444 78 56 nolu telefon numarası üzerinden Airfel servis ile iletişime geçebilmekte ve servis taleplerini de oluşturabilmektedir. Müşteri hizmetleri yetkilileri ise müşterilerin yapmış olduğu aramaları kısa vadede geri dönmekte ve talep edilen tarih ya da saat için randevu oluşturmaktadır.

Airfel servis İstanbul genelinde ikamet eden müşterilere hizmet verirken bir yıl parça ve servis garantisi de sunmaktadır. Bu durumda müşteriler servisin yaptığı işlemlerden sonra kombileri arızalanmış olsa bile herhangi bir ücret ödemeden ürünlerinin onarımını tekrardan gerçekleştirebilmektedir. Airfel servis her zaman müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek hareket etmektedir.

WEB: https://www.airfel-servis.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır