"Enter"a basıp içeriğe geçin

Özel ECA Servis Merkezi Hizmetinizde!

Uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir ürünleri ile dünyanın önde gelen ısıtma markalarından biri olan ECA ülkemizde de en yaygın kullanılan ısıtma sistemidir. Özel İstanbul ECA Servis ise siz değerli ECA kullanıcılarının tüm sıkıntılarını gidermeyi kendine amaç edinmiş ve sektörün öncü firmalarından bir tanesidir. ECA kalitesi ve güvenilirliğine asla gölge düşürmemiş firmamız gelişen teknoloji ışığında her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyet gösteren firmamız alanında uzman ve uzun yıllar eğitim almış değerli personel kadrosuna sonuna kadar güvenmektedir. Siz değerli müşterilerimize bu güvenin ispatı olarak tam 1 yıllık işçilik garantisi hizmeti sunuyoruz. Bunun yanı sıra tamir ve bakım işleriniz esnasında kullanılan her türlü yedek parça bizim güvencemiz altında olup 1 yıl garantilidir.

Özel İstanbul ECA Servis olarak kendimizi değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmeti tüm Türkiye’deki en uygun fiyatlarla sunmaya adamış bulunmaktayız. Firmamızın araştırma ve geliştirme merkezi son teknoloji ürünlerini yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için adım adım ilerlemektedir.

Birçoğumuz ısıtma cihazlarının tam kışın ortasında arıza yapması sebebi ile soğuk geceler geçirmek ya da farklı ısınma yöntemleri kullanmak zorunda kalmış olabilir. Artık tüm ECA marka ürünlerinizin tamir ve bakımını kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan Özel ECA sayesinde kolayca yaptırabilecek ve asla üşümeyeceksiniz. Eğer sizlerde bizi tercih etmenin vaktinin geldiğini düşünüyorsanız web sitemiz üzerinden servis talep formu doldurmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede yetkililerimiz sizinle irtibata geçip sorununuz için pratik çözüm önerilerinde bulunacak ve sizin için en uygun olanı seçmenize yardımcı olacaklardır. Ayrıca bizimle telefon aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: https://www.servis-al.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır