"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sarıyer Ariston Tamir Servisi

Türkiye’nin en çok kullanılan ve en çok tercih edilen beyaz eşya üretici markalarından birisi haline gelen Ariston, en az ürünlerindeki ileri teknolojisi kadar satış sonrasındaki garanti süreci ve sonrasında temsilcileriyle bazda hizmetlerini de en kaliteli şekilde sunmaya devam ediyor. Özellikle Ariston markalı beyaz eşya ürünleri kullanan kişilerin, cihazlarındaki her türlü arızalanma veya periyodik bakım uygulamaları ihtiyaçlarında önemli çözümler sağlayarak temsilciliğini yürüttüğü Ariston markasının kalite ve güvencesini sunan Ariston Servis Sarıyer merkezimizde çok daha üstün bir hizmet kalitesinden yararlanabilirsiniz.

Ariston Servisi merkezinde tüm cihazlardaki en ufaktan en büyüğe kadar olan her bir arızalanmaya yönelik olarak detaylı ve titiz bir çalışma dahilinde arıza onarım çalışmaları yürütülüyor. En ileri teknolojik altyapıyı kullanarak gerçekleştirdiğimiz servis hizmetleriyle firmamız, tüketicinin en çok tercih ettiği ve destek aldığı servis merkezi haline gelmiştir.

Her zaman tüm yenilikleri getiren ve aynı zamanda da bu alanda tüketiciye önemli fırsatlar sunan firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimi ile hizmetlerini şekillendiriyor. Gezici teknik ekipleri ile hizmetlerini tüketiciye en hızlı şekilde ulaştıran Ariston Servisi merkezimizde tüketici ihtiyaçlarının en etkin biçimde karşılanması sağlanmaktadır. Tüketicilerine güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunabilmek amacı ile de 7/24 kesintisiz ve 1 yıl garantili servis sağlamaktadır. Özellikle de güler yüzlü hizmet anlayışı ile tüm onarım çalışmalarını yerinde ve kapsamlı bilgilendirme eşliğinde gerçekleştirmektedir.

WEB : https://www.serviskilavuzu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağır